Nagłośnienie-Warszawa na Facebook'u
Nagłośnienie-Warszawa.pl - Warszawa
Konferencja - Nagłośnienie-Warszawa.pl
Tłumaczenia symultaniczne- Nagłośnienie-Warszawa.pl
Piknik / Plener mini - Nagłośnienie-Warszawa.pl
Zespół Muzyczny - Nagłośnienie-Warszawa.pl
Konferencja - Nagłośnienie-Warszawa.pl
Tłumaczenia symultaniczne - Nagłośnienie-Warszawa.pl
Piknik - Nagłośnienie-Warszawa.pl
Zespół Muzyczny - Nagłośnienie-Warszawa.pl
PL |
EN

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Mimo młodego wieku firmy współpracujemy z wieloma prestiżowymi i wymagającymi klientami, nie uznającymi kompromisów. Pracowaliśmy m.in. dla Ambasady Kanady, Rochstar Events, Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, Instytutu Wolności, Urzędu Dzielnicy Wola, Media Markt, PwC, PKP czy Carrefour.

Poniżej przykłady zrealizowanych przez nas eventów wraz z krótkimi opisami.

Concept 13 - premiera Kalendarza Gehwol 2014, recital Anny Jurksztowicz

 

Politechnika Warszawska (Duża Aula Gmachu Głównego) - Konkurs Inżynierski EBEC

Teatr Polski - 10-lecie Faktu, tłumaczenie symultaniczne

Uniwersytet Warszawski - Graduacja 2013 (Hol Katalogowy Biblioteki Uniwersyteckiej)

 

 

Na ostatnim piętrze warszawskiego domu mody vitkAc odbył się wernisaż, na którym zaprezentowano zdjęcia z charytatywnego kalendarza. Nasza firma odpowiadała za obsługę techniczną eventu. Technika obejmowała:

1. Zapewnienie nagłośnienia i oświetlenia podczas recitalu Anny Jurksztowicz z zespołem. Trzyosobowy zespół nagłośniono systemem Electro Voice Tour-X, urządzenia TX1122 podwieszone były do konstrukcji aluminiowej. Oświetlenie zrealizowano na reflektorach typu PC/Fresnel, kilkunastu reflektorach PAR64 LED oraz listwach ledowych.

Recital Anny Jurksztowicz

Poza strefą zdjęciowo-koncertową, wydzielono przy pomocy oświetlenia strefę chill, w której dominował kolor niebieski.

2. Zaprojektowanie i zbudowanie konstrukcji aluminiowej, do której podwieszone były zdjęcia, a także systemu oświetlenia zdjęć. Oświetlenie oparto na 24 punktowych halogenowych reflektorach par16 zamontowanych na aluminiowych wysięgnikach do kratownicy i oświetlających 12 dwustronnych fotografii 100x50 cm. Konstrukcję przygotowano specjalnie z myślą o tym evencie - ciepłe światło halogenowych reflektorów idealnie sprawdza się w roli systemu do oświetlenia zdjęć i wystaw.

Technika mikrofonowa ORTF

Światło rozproszono filtramo White Frost, dzięki czemu osiągnięto równomierne oświetlenie całej powierzchni zdjęć.

 

 

 

Gala rozpoczęcia konkursu inżynierskiego EBEC była starannie przygotowana - ze względu na uroczysty charakter wydarzenia zdecydowano się na białą scenę (wysoki połysk) z HIPSu i horyzont za sceną (9x3,5m) z logo organizatora zamontowany na konstrukcji aluminiowej. Dopełnieniem całości były telewizory plazmowe na estetycznych statywach. Przed wydarzeniem przygotowaliśmy wizualizację rozmieszczenia elementów - jak widać poniżej, okazała się ona bliska efektowi końcowemu.

Wizualizacja vs realizacja

Dla podkreślenia barw organizatora (głównie kolor niebieski) oświetlono krużganki na pierwszym piętrze (reflektory PAR LED) oraz okolice sceny (listwy LED, reflektory PAR). Gala odbyła się w świetle dziennym, ale nawet w takich warunkach udało się osiągnąć zadowalający efekt.

 

 

 

 

 

 

 

Transmitowana przez Polsat gala odbyła się z okazji 10-tych urodzin gazety Fakt w Polsce. Do naszych zadań należało zapewnienie tłumaczy (polsko - angielskich) oraz sprzetu do tłumaczeń symultanicznych. Przy pomocy dwóch promienników IR (jeden na poziomie +1 promieniujący na loże VIPowskie) udało się pokryć cały obszar Teatru Polskiego i zagraniczni goście mogli się cieszyć niezakłóconym odbiorem tłumaczonego sygnału. Podczas gali nasi tłumacze przelożyli m.in. przemówienie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Ze względu na charakter wydarzenia i ograniczone miejsce, kabina tłumaczy została umieszczona za sceną, zaś komfort tłumaczy zapewniono, udostępniając im w dźwiękoszczelnej kabinie podgląd obrazu z kamer.

Kabina - tłumaczenia symultaniczne

Cała gala odbyła się w języku polskim i tłumaczona była na język angielski dla zagranicznych gości, m.in. członków zarządu Ringier Axel Springer.

Całe wydarzenie zorganizowała znana firma Rochstar Events, za dźwięk odpowiadała firma GMB Pro Sound. Podczas wydarzenia wystąpiło 10 znanych polskich artystów, m.in. Maciej Maleńczuk, Maryla Rodowicz, zespół Feel, Pectus i Justyna Steczkowska.

 

 

 

 

 

 

W imponującym budynku Holu Katalogowego Biblioteki Uniwersyteckiej mieliśmy przyjemność zrealizować techniczną stronę Graduacji 2013. Poza typowym zestawem konferencyjnym (mikrofony bezprzewodowe, konferencyjne, scena) organizatorom zależało przede wszystkim na dobrym nagłośnieniu Choru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego. Jako rozwiązanie zaproponowaliśmy system mikrofonów ORTF, który w połączeniu z cyfrowym stołem mikserskim i systemem nagłośnienia Electro Voice Tour-X dał bardzo klarowny obraz stereo.

Technika mikrofonowa ORTF